096 0000 736
073 0000 736
0
0

Ваш кошик порожній :(

У даному розділі ви можете ознайомитися з висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Серед спортсменів цей документ часто помилково називають сертифікат якості або відповідності. Сертифікація продукції, тобто видача сертифікатів якості, проводиться відповідно до стандартів системи УКРСЕПРО. Вона підрозділяється на обов'язкову і добровільну. Добавки спортивного харчування не підлягають обов'язковій сертифікації в Україні.

Санітарно-епідеміологічний висновок (гігієнічний сертифікат) це інший документ. Він видається як для імпортної, так і вітчизняної продукції. Це офіційний документ, що підтверджує відповідність продукції всім діючим санітарно-гігієнічним правилам і нормам України і доводить її повну безпеку для здоров'я і життя людини.

Увага! Державна санітарно-епідеміологічна служба України інформувала, що з 20 вересня 2015 року припинено видачу санітарно-епідеміологічних висновків (СЕЗ або гігієнічних сертифікатів). Це зумовлено набранням чинності Законом України"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів". Цей документ був опублікований ще рік тому, але набув чинності 20.09.2015. Ґатунокак як спортивне харчування відноситься до класу товарів - "продукти для спеціального дієтичного харчування", то відповідно і для спортивного харчування Гігієна СЕЗ також скасована.


«Як і в світі, в Україні відповідальність за якість продуктів покладено на виробника. Держава ж створює прості і зрозумілі правові рамки, дотримання яких забезпечить безпеку споживачеві , - відзначати глава Держсанепідслужби України Святослав Протас.


Таким чином, для реалізації спортивного харчування в торгових точках більше не потрібні санітарно-епідеміологічні висновки.

Новина в Урядовому порталі: http://kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248509155

Всі документи, розташовані нижче, надані з метою ознайомлення і більше не є обов'язковими.



Відгуків: 0 / Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре